Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Overview
uk: Огляд

en: Reset
uk: Скинути

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Published
uk: Опубліковано

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Table
uk: Таблиця

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Spanish
uk: Іспанська

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Moderation
uk: Модерація

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Select content
uk: Оберіть вміст

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Quick search
uk: Швидкий пошук

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Recently created
uk: Нещодавно створений
