Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Overview
bs: Pregled

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Table
bs: Tabela

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›
