Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Overview
ca: Resum

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Table
ca: Taula

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Spanish
ca: Espanyol

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Master
ca: Mestre

en: Recently created
ca: Creat recentment
