Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Media
gl: Medios

en: Table
gl: Táboa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Spanish
gl: Español

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Moderation
gl: Moderación

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Published status
gl: Estado de publicación
