Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Media
hi: मीडिया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Table
hi: तालिका

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Shortcuts
hi: अल्प मार्ग

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
