Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Overview
hr: Pregled

en: Reset
hr: Poništi

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Spanish
hr: Španjolski

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: Asc
hr: Uzlazno
