Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Shortcuts
mr: शॉर्टकट्स

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
