Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Overview
nl: Overzicht

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Table
nl: Tabel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Spanish
nl: Spaans

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Select content
nl: Inhoud selecteren

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Browse content
nl: Blader door de inhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Recent updates
nl: Laatste updates

en: Recently created
nl: Recent aangemaakt

en: Paragraphs library item
nl: Paragrafenbibliotheek-item

en: Available library items
nl: Beschikbare bibliotheekitems

en: Select reusable paragraph
nl: Herbruikbare paragraaf selecteren
