Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Overview
sk: Prehľad

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Published
sk: Zverejnené

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Spanish
sk: Španielčina

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Moderation
sk: Moderovanie

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne
