Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Media
th: สื่อ

en: Table
th: ตาราง

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด
