Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha34) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Status
ru: Байдал

en: Content
ru: Утка

en: All
ru: Шупту

en: Media
ru: Медиа

en: Table
ru: Таблица

en: ‹ previous
ru: ‹ мурнунда

en: next ›
ru: соонда ›
