Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Menus
am: ምናሌዎች
