Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: Default
ast: Predefiníu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Page
ast: Páxina

en: Spanish
ast: Castellanu
