Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Default
bg: По подразбиране

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Page
bg: Страница

en: Media
bg: Медия

en: Spanish
bg: Испански

en: Relationships
bg: Приятели

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта
