Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Category
bs: Kategorija

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Relationships
bs: Odnos

en: Apply
bs: Primjeni
