Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: Default
cy: Diofyn

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Page
cy: Tudalen

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Relationships
cy: Cysylltiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
