Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Reset
es: Restablecer

en: Category
es: Categoría

en: Default
es: Por defecto

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Page
es: Página

en: Media
es: Multimedia

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Spanish
es: Español

en: Relationships
es: Relaciones

en: Apply
es: Aplicar

en: Recipes
es: Recetas

en: Menus
es: Menús

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Global options
es: Opciones globales

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Recent updates
es: Cambios recientes

en: Recently created
es: Recientemente creado

en: Paragraphs library
es: Biblioteca de Paragraphs
