Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು
