Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Default
lt: Numatytasis

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Recipes
lt: Receptai

en: Menus
lt: Meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
