Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
