Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: Default
ru: По умолчанию

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Page
ru: Страница

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Spanish
ru: Испанский

en: Relationships
ru: Связи

en: Apply
ru: Применить

en: Recipes
ru: Рецепты

en: Menus
ru: Меню

en: Offset
ru: Пропустить

en: Global options
ru: Глобальные настройки

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Option 1
ru: Вариант 1

en: Option 2
ru: Вариант 2

en: Option 3
ru: Вариант 3

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Recent updates
ru: Свежие обновления

en: Recently created
ru: Недавно созданные

en: Global and entity tokens are replaced with their values.
ru: Глобальные и токены сущности заменяются на их значения.

en: Paragraphs library
ru: Библиотека параграфов
