Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
