Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha8) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Find content
pt: Encontrar conteúdo

en: Media
pt: Mídia

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Relationships
pt: Relacionamentos

en: Shortcuts
pt: Atalhos

en: Reports
pt: Relatórios

en: Recent updates
pt: Atualizações recentes

en: Recently created
pt: Criados recentemente

en: Global and entity tokens are replaced with their values.
pt: Tokens globais e de entidade são substituídos por seus valores.
