Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Links
mr: दुवे

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Text
mr: अक्षर
