Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Links
ar: روابط

en: Image
ar: الصورة

en: Text
ar: نص

en: Property
ar: الخاصية
