Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Links
az: Linklər

en: Image
az: Şəkil

en: Text
az: Mətn

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
