Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Links
be: Спасылкі

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст
