Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Links
bg: Връзки

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: Property
bg: Свойство
