Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
