Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Links
ca: Enllaços

en: Image
ca: Imatge

en: Property
ca: Propietat

en: Properties
ca: Propietats
