Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Links
cs: Odkazy

en: Image
cs: Obrázek

en: Properties
cs: Vlastnosti
