Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Links
cy: Dolenni

en: Image
cy: Delwedd

en: Text
cy: Testun

en: Properties
cy: Priodweddau
