Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Image
da: Billede

en: Text
da: Tekst

en: Property
da: Egenskab

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Properties
da: Egenskaber
