Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Image
de: Bild

en: Property
de: Eigenschaft

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Properties
de: Eigenschaften

en: Call to action
de: Call-to-Action

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
