Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Image
el: Εικόνα

en: Text
el: Κείμενο
