Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Links
eo: Ligiloj

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto
