Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Links
es: Enlaces

en: Image
es: Imagen

en: Text
es: Texto

en: Property
es: Propiedad

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Properties
es: Propiedades
