Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Links
et: Lingid

en: Image
et: Pilt

en: Text
et: Tekst

en: Properties
et: Omadused
