Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Links
eu: Estekak

en: Image
eu: Irudia

en: Text
eu: Testua
