Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Links
fa: پیوندها

en: Image
fa: تصویر

en: Text
fa: متن

en: Property
fa: ویژگی
