Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Links
fi: Linkit

en: Image
fi: Kuva

en: Text
fi: Teksti

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Properties
fi: Ominaisuudet
