Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Links
fr: Liens

en: Text
fr: Texte

en: Property
fr: Propriété

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Properties
fr: Propriétés

en: Call to action
fr: Appel à l'action
