Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Links
he: קישורים

en: Image
he: תמונה

en: Text
he: טקסט

en: Properties
he: מאפיינים
