Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Links
hr: Poveznice

en: Image
hr: Slika

en: Text
hr: Tekst

en: Property
hr: Svojstvo
