Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ
