Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Image
id: Gambar

en: Text
id: Teks

en: Property
id: Milik

en: Properties
id: Properti
