Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Links
is: Hlekkir

en: Image
is: Mynd

en: Text
is: Texti
