Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Links
it: Collegamenti

en: Image
it: Immagine

en: Text
it: Testo

en: Property
it: Proprietà

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Properties
it: Proprietà

en: Paragraphs
it: Paragrafi
