Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Links
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Text
jv: Teks
