Schema.org Blueprints Deprecated (1.0.0-alpha28) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Links
ka: ბმულები

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი
